Bramy rolowane

Bramy rolowane Kraków

Bramy rolowane

Bramy rolowane otwierają się pionowo, a co za tym idzie użytkownik oszczędza dużo wolnego miejsca, które może eksploatować w innym celu. Dlatego też ten typ produktu jest często wybierany przez klientów z ograniczonym metrażem nieruchomości. Bramy są bardzo wygodne w użytkowaniu, zwłaszcza modele, które posiadają dodatkowe siłowniki i napęd elektroniczny. Obsługa bram automatycznych jest uzależniona od modelu produktu, ale może to być obsługa pilotem, konsolą lub kluczykiem. Konstrukcję można porównać do budowy rolet zewnętrznych. Skrzynka bramy, do której zwijany jest pancerz, umiejscowiona jest w nadprożu.

Bramy rolowane dostępne są w różnych barwach i odcieniach, co umożliwi dobranie odpowiedniego modelu kolorystycznego do architektury nieruchomości. Nasza firma zapewni Ci zarówno sam produkt, jak i montaż. Zajmujemy się również serwisem pozagwarancyjnym, więc w całym okresie użytkowania bramy rolowanej otrzymasz od nas pełne wsparcie. Gwarantujemy szybki i solidny montaż. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży, co przemawia za wyborem właśnie naszej firmy.

Bramy rolowane Kraków
dav
20190621_182112
20190227_161115_Richtone(HDR)
20190227_161105_Richtone(HDR)
dav
20190227_162707
rolety5

Kontakt z doradcą

Na terenie Krakowa i okolic, bezpłatnie dojeżdżamy i wykonujemy pomiar oraz wycenę oferowanych przez nas produktów i usług.

Zamów wycenę

Katarzyna KA
Katarzyna KA
29/05/2024
Polecam. Dobrej jakości, porządnie zamontowana roleta z gwarancją. Terminowo i sprawnie. Bardzo uprzejmi fachowcy!
Aleksandra Wieczorek
Aleksandra Wieczorek
28/05/2024
Polecam usługi tej firmy. Sprawny kontakt przy zamówieniu, profesjonalny pomiar okien oraz montaż. Jestem bardzo zadowolona z plis dzień/noc. Służą mi już 4 lata i dopiero po takim czasie w jednej zerwał się sznurek - nie było problemu z naprawą za niewielką opłatą po upływie okresu gwarancji. Firma godna zaufania :)
Jakub Rycyk (Full of sarcasm)
Jakub Rycyk (Full of sarcasm)
16/05/2024
Rolety okienne zamontowane sprawnie i szybko. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Dziękuję
Daniel Gurbiel
Daniel Gurbiel
15/05/2024
Panowie pełny profesjonalizm, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam!
Ag Mor
Ag Mor
15/05/2024
Świetny kontakt, szybki pomiar i realizacja zamówienia. Rolety w kasetach i podwójna roleta rzymska wykonana i zamontowana błyskawicznie i perfekcyjnie. Dziękuję i polecam!
Sabina Szczypka
Sabina Szczypka
14/05/2024
Polecam! Bardzo dobry kontakt, fachowość, profesjonalizm i terminowość. Panowie przyjechali pobrać wymiary, już następnego dnia była wycena, następnie montaż, tak jak został uzgodniony, bez opóźnień. Wszystko sprawnie i szybko, polecam!
Mirosław Kucia
Mirosław Kucia
14/05/2024
Mocna ekipa! Błyskawicznie zamontowali roletę SELT PALLADIO, wyregulowali i ładnie posprzątali 💪 Co ważne, WSZYSTKO się zgadza. Czas realizacji i cena bardzo w porządku POLECAM
Maciej Fiutkowski
Maciej Fiutkowski
08/05/2024
Szczerze polecam. Moskitiery zamontowane szybko i sprawnie, zgodnie z umową. Bardzo praktyczne rozwiązanie plisowanej moskitiery na okno balkonowe, która pozwala na jej schowanie w kasecie przez co nadal można cieszyć się niezmąconym widokiem za oknem.

Napisz do nas !

Posiadają Państwo pytania dotyczące naszej pracy oraz produktów ?

A może chcą Państwo umówić się na bezpłatny pomiar oraz wycenę ?

Zapraszamy do kontaktu!


    5/5 - (4 głosów)