Moskitiery

Moskitiery

Najlepsza ochrona przed wszelakiego rodzaju owadami takimi jak komary czy muchy. Dzięki moskitierze będziesz mógł bez obaw otworzyć wieczorem okno, aby wpuścić do pomieszczenia świeże powietrze. Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do ogólnodostępnych środków chemicznych przeciw komarom, moskitiera jest w 100% bezpieczna dla zdrowia. Moskitiery montowane są przeważnie po zewnętrznej stronie okna, ale w ofercie dostępne są również produkty montowane od wewnętrznej strony. Moskitierę możemy wykorzystać zarówno w zwykłych mieszkaniach, jak i przyczepach kempingowych lub biurach.

Różnorodność modeli w naszej ofercie pozwoli dostosować moskitierę do każdego typu okna, również do okien przesuwanych czy dachowych. Zapewnij sobie pełen komfort wypoczynku i spokojny sen bez irytujących intruzów. Moskitiery występują w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu dobierzesz odpowiedni model dla Twojej nieruchomości.

Moskitiera plisowana

Idealna do drzwi tarasowych lub balkonowych. Wykonana jest w niskoprogowej konstrukcji z aluminium, a tym samym jest odporna na szkodliwe działania atmosferyczne. Elementy zwiniętej moskitiery plisowanej chowane są w prowadnicy, dzięki czemu całość wyglada atrakcyjnie.

Moskitiera drzwiowa

Produkt zarówno nadaje się do okien, jak i drzwi balkonowych. Przymocowuje się ją do futryny drzwiowej przy pomocy zawiasów. W wyposażenie moskitiery wchodzi dodatkowo uchwyt do otwierania, uszczelka pomagająca utrzymać pełne bezpieczeństwo przed intruzami oraz system automatycznego domykania.

Moskitiera przesuwna

Idealna do większych powierzchni takich jak drzwi balkonowe lub na taras czy duże przeszklone obszary. Moskitiera jest umocowana na specjalnych prowadnicach, które umożliwiają przesuwanie konstrukcji z minimalnym użyciem siły.

Moskitiera rolowana

Dostępna jest w dwóch wersjach: pionowej i poziomej. Wykorzystuje się ją zarówno do większych drzwi balkonowych, jak i zwykłych okien. Posiada kasetę, do której za pomocą mechanizmu sprężynowego można szybo zwijać roletę.

Moskitiera ramkowa

Produkt przymocowywany jest z użyciem obrotowych uchwytów, które są bezpieczne dla futryny okiennej.

Moskitiera plisowana
Moskitiera plisowana1
Moskitiera plisowana2
Drzwi moskitierowe ul.Mała gora
Drzwi moskitierowe1
Drzwi moskitierowe
Moskitiera Przesuwna i rolowanaParkowe wzgórze1
Moskitiera Przesuwna Parkowe wzgórze
Moskitiera Przesuwna Parkowe wzgórze3
Moskitiera rolowana Parkowe wzgórze1
Moskitiera rolowana Parkowe wzgórze3
Moskitiera rolowana Parkowe wzgórze4
Moskitiera Ramkowa
Moskitiera Ramkowa3
Moskitiera Ramkowa2
Moskitiera plisowana6
Moskitiera plisowana5
Moskitiera plisowana9

Kontakt z doradcą
795 042 389

Kontakt

Specjalnie dla Państwa bezpłatnie dojeżdżamy i wykonujemy pomiar oraz wycenę oferowanych przez nas produktów i usług. Na terenie Krakowa i okolic oprócz pomiaru i wyceny również montaż gratis!!!

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek 8.00 do 18.00

Sobota 8.00 do 14.00

Lokalizacja

ul. Agatowa 27,

30-798 Kraków

Numery kontaktowe

+48 795 042 389

+48 577 032 222

E-MAIL:

biuro@rollcom.pl

NIP 6792949621, REGON 369733596

Napisz do nas !

Posiadają Państwo pytania dotyczące naszej pracy oraz produktów ?

A może chcą Państwo umówić się na bezpłatny pomiar oraz wycenę ?

Zapraszamy do kontaktu!