Refleksole Kraków

Refleksole – skuteczna ochrona przed słońcem

Refleksola Kraków

Refleksole, czyli inaczej zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne, stanowią doskonałą ochronę przed działaniem promieni słonecznych – szczególnie w przypadku okien z dużymi przeszkleniami, gdzie tradycyjne metody zaciemniania pomieszczeń mogą okazać się niewystarczające. Refleksole gwarantują skuteczną barierę optyczną dla wpadającego do pomieszczenia światła, które nie zawsze jest przecież pożądane. Przyczynia się do to zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków, gdyż mniejsza ilość światła słonecznego wewnątrz pomieszczenia powoduje ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych i pomaga w zachowaniu stałej temperatury. Należy również podkreślić, że refleksole skutecznie chronią też przeszklone powierzchnie pionowe przed sztucznym światłem, takim jak: latarnie uliczne, podświetlane reklamy, światła samochodów i inne – stąd stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które mieszkają przy ruchliwych drogach lub w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketów.

W Rollcom zajmujemy się doborem i instalacją żaluzji zewnętrznych (żaluzji fasadowych) zarówno na budynkach prywatnych, jak i na biurowcach oraz innych siedzibach firm. Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży pozwala nam zaoferować najwyższej jakości usługi, z których są zadowoleni nawet najbardziej wymagający Klienci. Służymy fachową poradą i bezpłatnym pomiarem wraz z wyceną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy na terenie Krakowa i okolic, gdzie wykonaliśmy setki zleceń. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i zadowolenie z współpracy.

Dostępne modele

​​ZiiiP

R 95 ZiiiP

R 120 ZiiiP

R 120 ZiiiP DZ

R ZiiiP BOX

Kasetowe

R 76

R 85 A

R 85 SA/MA

R 90

R 95

R 103

R 120 DZ

R 120

R 125

Bezkasetowe

R XL MA

R XL

R XS

R XXL

Markizolety

MARKIZOLETA 103

MARKIZOLETA 120 do zabudowy

MARKIZOLETA 120

Wybierając firmę Rollcom, Klienci mogą liczyć na bezpłatny pomiar i wycenę, co ułatwia odpowiednie dostosowanie rolet do indywidualnych potrzeb oraz idealne wkomponowanie ich w przestrzeń pomieszczenia. Ponadto bogata oferta tkanin pozwala na pełną personalizację produktu, podkreślając unikatowy charakter każdej fasady domu. Krótkie terminy oczekiwania na realizację zamówienia oraz profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy gwarantują pełne zadowolenie i komfort użytkowania na lata. Wybierz już dziś i skorzystaj z naszej oferty! Zachęcamy do kontaktu z nami!

W Rollcom zajmujemy się doborem i instalacją żaluzji zewnętrznych (żaluzji fasadowych) zarówno na budynkach prywatnych, jak i na biurowcach oraz innych siedzibach firm. Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży pozwala nam zaoferować najwyższej jakości usługi, z których są zadowoleni nawet najbardziej wymagający Klienci. Służymy fachową poradą i bezpłatnym pomiarem wraz z wyceną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy na terenie Krakowa i okolic, gdzie wykonaliśmy setki zleceń. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i zadowolenie z współpracy.

Refleksola Kraków

Kontakt z doradcą

Na terenie Krakowa i okolic, bezpłatnie dojeżdżamy i wykonujemy pomiar oraz wycenę oferowanych przez nas produktów i usług.

Zamów wycenę

Rolety przeciwsłoneczne, Refleksole Kraków – piękny wygląd i wysoka trwałość

Solidna aluminiowa konstrukcja i wysokiej klasy tkaniny są gwarantem długotrwałego użytkowania rolet. Dzięki wysokiej klasy tkaninom, refleksole nie tylko tłumią kontrasty i ograniczają działanie promieni słonecznych w pomieszczeniu narażonym na “ostre” słońce, gwarantując skuteczną barierę optyczną, ale również korzystnie wpływają na wygląd domu. Opcjonalne zastosowanie automatyki pogodowej, urządzeń klimatyzacyjnych i jednoczesne zastosowanie rolet typu Refleksol pozwala na zachowanie komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczenia przy jednocześnie znacznie mniejszym zużyciu energii, co przekłada się na zmniejszenie kosztów eksploatacji budynków.

Zamontowanie refleksoli wewnątrz budynku (lub częściej – na zewnątrz) jest korzystne również z punktu widzenia prywatności – jednym naciśnięciem przycisku możesz stworzyć warunki pełnego zaciemnienia, skutecznie odgradzając się od niechcianych spojrzeń z zewnątrz. To korzystne rozwiązanie szczególnie dla osób, które pracują na nocną zmianę i chcą się dobrze wyspać w ciągu dnia.

cof
cof
cof
cof
cof
IMG_20200326_133916
IMG_20200326_133930
IMG_20200326_134030
cof
cof
20181024_113524
IMG_20200707_172048

Refleksole – dla Twojego komfortu

Refleksole to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje nie tylko ochronę przed intensywnym nasłonecznieniem, ale również zapewnia niezrównany komfort optyczny. Stosowane w roletach tkaniny, opracowane z myślą o maksymalnej efektywności i estetyce, skutecznie tłumią kontrasty światła, zachowując dobrą widoczność i miękkie rozproszenie promieni słonecznych. Dzięki temu zyskujesz ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi – czyli regulujesz poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu w zależności od tego, jaka jest pogoda za oknem. W ten sposób możesz stworzyć sobie optymalne warunki do pracy, odpoczynku, czy do spędzania czasu z bliskimi.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej konstrukcji rolet, refleksole idealnie regulują poziom światła wpadającego do wnętrza, co przekłada się na doskonały komfort wewnątrz pomieszczenia bez zbyt intensywnego światła, a jednocześnie taka osłona przeciwsłoneczna pozwala na zachowanie kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym. Wybierając refleksole, decydujesz się na rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesność i wygodę użytkowania, przyczyniając się do stworzenia przyjaznej i komfortowej przestrzeni życiowej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty doboru i montażu refleksoli. Gwarantujemy pełne zadowolenie z usługi i krótkie terminy oczekiwania. Już dziś skontaktuj się z nami!

Ola Kądziołka
Ola Kądziołka
02/04/2024
Firma godna polecenia, pomiary i montaż przebiegły bez zarzutu przy tym Panowie bardzo uprzejmi i profesjonalni doradzili i wyrazili swoje zdanie które okazało się bardzo trafne. Dziękuję
Cichy RX
Cichy RX
27/03/2024
Usługa przebiegła ekspresowo! Panowie są bardzo mili, pomocni i schludni. Kolor który został Nam doradzony idealnie skomponował się z mieszkaniem. Takie współpracę to czysta przyjemność. Polecam.
Anna Partyka
Anna Partyka
26/03/2024
Super firma Rollcom,najlepsza. Żaluzje drewniane piękne, jestem zachwycona. Panowie bardzo uprzejmi, czysto i sprawnie wykonana praca na najwyższym poziomie Gorąco polecam 🙂
Masta Of Dizasta
Masta Of Dizasta
21/03/2024
Korzystałem z usług zarówno w domu jak i w biurze i jestem bardzo zadowolony. Szybko, estetycznie i za rozsądne pieniądze.
Elżbieta G
Elżbieta G
21/03/2024
Super, jestem bardzo zadowolona. Szybciutko czyściutko profesjonalnie Polecam👍
A. Z.
A. Z.
20/03/2024
Wszystko szybko i super

Napisz do nas !

Masz pytania dotyczące naszej pracy lub produktów?

A może chcesz umówić się na bezpłatny pomiar oraz wycenę?

Zapraszamy do kontaktu!


    5/5 - (3 głosów)