Rolety wolnowiszące

Rolety Kraków

Rolety wolnowiszące

Ten typ rolet świetnie nadaje się do zasłaniania większych powierzchni okiennych, ale często wykorzystywany jest również do zwykłych okien pokojowych. Rolety zazwyczaj umocowane są w ścianie lub przytwierdzone do sufitu. Istnieje również możliwość montażu we wnęce okiennej. Rolety wolnowiszące nie tylko zablokują wpadające do pomieszczenia promienie słoneczne, ale również pozwolą utrzymać niższą temperaturę otoczenia. Mechanizm opuszczania i podnoszenia rolety pozwala na sprawną regulację i umiejscowienie rolety w dowolnej pozycji, według własnego zapotrzebowania.

Rolety dostępne są w wersji mini z mniejszym wałkiem oraz w wersji standard.

Rolety na wałku

Roleta przy składaniu nawijana jest na wałek z systemem samohamującym. Takie rozwiązanie ma kilka plusów i minusów. Największym plusem jest fakt, iż jedną roletę można zamontować na całe okno np. podwójne. Jednak z tego wynika również duży minus, a konkretniej w momencie potrzeby otwarcia okna i przewietrzenia pomieszczenia jesteśmy zmuszeni do podniesienia, nawinięcia na wałek rolety.

Nasza firma zaproponuje Ci szeroką gamę kolorów i modelów rolet wolnowiszących, dzięki czemu bez trudu wpasujesz je w aranżację swojego wnętrza. Rolety wolnowiszące to bardzo proste, ale jednocześnie bardzo skuteczne rozwiązanie ochrony przed oślepiającym słońcem i wysokimi temperaturami.

cof
cof
cof
cof
cof
IMG_20200326_133916
IMG_20200326_133930
IMG_20200326_134030
cof
cof
20181024_113524
IMG_20200707_172048

Kontakt z doradcą

Na terenie Krakowa i okolic, bezpłatnie dojeżdżamy i wykonujemy pomiar oraz wycenę oferowanych przez nas produktów i usług.

Zamów wycenę

Katarzyna KA
Katarzyna KA
29/05/2024
Polecam. Dobrej jakości, porządnie zamontowana roleta z gwarancją. Terminowo i sprawnie. Bardzo uprzejmi fachowcy!
Aleksandra Wieczorek
Aleksandra Wieczorek
28/05/2024
Polecam usługi tej firmy. Sprawny kontakt przy zamówieniu, profesjonalny pomiar okien oraz montaż. Jestem bardzo zadowolona z plis dzień/noc. Służą mi już 4 lata i dopiero po takim czasie w jednej zerwał się sznurek - nie było problemu z naprawą za niewielką opłatą po upływie okresu gwarancji. Firma godna zaufania :)
Jakub Rycyk (Full of sarcasm)
Jakub Rycyk (Full of sarcasm)
16/05/2024
Rolety okienne zamontowane sprawnie i szybko. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Dziękuję
Daniel Gurbiel
Daniel Gurbiel
15/05/2024
Panowie pełny profesjonalizm, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam!
Ag Mor
Ag Mor
15/05/2024
Świetny kontakt, szybki pomiar i realizacja zamówienia. Rolety w kasetach i podwójna roleta rzymska wykonana i zamontowana błyskawicznie i perfekcyjnie. Dziękuję i polecam!
Sabina Szczypka
Sabina Szczypka
14/05/2024
Polecam! Bardzo dobry kontakt, fachowość, profesjonalizm i terminowość. Panowie przyjechali pobrać wymiary, już następnego dnia była wycena, następnie montaż, tak jak został uzgodniony, bez opóźnień. Wszystko sprawnie i szybko, polecam!
Mirosław Kucia
Mirosław Kucia
14/05/2024
Mocna ekipa! Błyskawicznie zamontowali roletę SELT PALLADIO, wyregulowali i ładnie posprzątali 💪 Co ważne, WSZYSTKO się zgadza. Czas realizacji i cena bardzo w porządku POLECAM
Maciej Fiutkowski
Maciej Fiutkowski
08/05/2024
Szczerze polecam. Moskitiery zamontowane szybko i sprawnie, zgodnie z umową. Bardzo praktyczne rozwiązanie plisowanej moskitiery na okno balkonowe, która pozwala na jej schowanie w kasecie przez co nadal można cieszyć się niezmąconym widokiem za oknem.

Napisz do nas !

Posiadają Państwo pytania dotyczące naszej pracy oraz produktów ?

A może chcą Państwo umówić się na bezpłatny pomiar oraz wycenę ?

Zapraszamy do kontaktu!


    5/5 - (4 głosów)